Hlavní strana         O firmě         Kontakty         Financování         Zajistíme

» PRODEJ  

 Byty  
 Rodinné domy  
 Rekreační objekty  
 Nebytové prostory  
  Pozemky  

» PRONÁJEM  

 Byty/Rodinné domy  
  Nebytové prostory  

» NABÍDNĚTE  

Nabídněte nemovitost

                           
   »  Nebytové prostory - prodej

      

NOVINKA SLEVA FOTO
   

Ref.

Lokalita

Pozemek

Tel.

Topení  

Kanal.

El. (V)

Charakteristika

 

Cena Kč

KL 032Neb Červený Újezd ano ano ano ano ano

Nemovitost se nachází v obci Červený Újezd v okrese Praha –západ. Rozkládá se na strategickém místě, jak pro podnikání, tak pro rodinné bydlení. Celková výměra 1675 m2. Objekt se dělí na dvě části. Jedna část o výměře 557 m2, je určena pro podnikání a bydlení, druhá část o výměře 1118 m2 je vedena jako zahrada. Protože jsou obě části na sobě nezávislé s vlastním vjezdem, je možnost prodat každou část jednotlivě. Na zahradě lze postavit další rodinný dům, tak jak je uvedeno v Územním plánu a cena této části je 2 mil kč. Samozřejmě výměry pro jednotlivé záměry lze posunout a upravit. V části určené pro podnikání je nyní v provozu pneuservis a autoopravna. Zde se nachází nově postavená dílna s kanceláří, vstupní halou a jednou místností, vše zatepleno, kolaudace v roce 2004. Lze samozřejmě přistavět do dalšího podlaží. Objekt je připojen na městský vodovod, kanalizaci, el. 220/380V, přípojka plynu. Teplá voda zajištěna el. boilerem. Kromě městského zdroje vody, je zde ještě vlastní studna. V obci je veškerá občanská vybavenost, Bus 50m od domu, potraviny 60m. Cena 5.650,000kč je cenou za celek. 

5.650.000,-

KL 031Neb Stochov-Honice 22 ne ne ne 220/380

Garáž se nachází ve velmi lehce dosažitelné vzdálenosti od centra města Stochov část města Honice.Garáž i pozemek jsou v osobním vlastnictví , podlaha i stropy jsou betonové. Strop má izolaci proti vodě. Střecha garáže je plechová. V garáži je 220V i 380V. Garáž je velká, prostorná na pozemku o výměře 22 m2.  

prodáno

KL 030Neb Kladno 20 ne ne ne ne

Prodej zděné garáže v osobním vlastnictví v Kladně, ul.Dlouhá.Garáž je volná ihned po prodeji. 

prodáno

RA 030Neb Lužná u Rakovníka 7.294

Na pozemcích jsou dvě nedostavěné stavby s velkým parkovištěm. Původní záměr investora byl v dané lokalitě vybudovat hotel se všemi službami. Pozemky se nacházejí ve velmi aktraktivním prostředí křivoklátských lesů s velmi dobrou dostupností města Rakovníka.K budovám je velmi dobrý přístup po obecních komunikacích. Jedna z budov disponuje rozsáhlými podzemními prostorami. 

prodáno

RA 020Neb Všesulov u Čisté, okr. Rakovník 2.400 ne ne ne 220

Prodej stodoly na stavebním pozemku. Vlastní studna, střecha je v dobrém stavu a je z eternitu, stodola je celá podsklepená. 

prodáno

RA 019Neb Libyně, okr.Louny ne není ano 220/380/450

Jedná se o objekt bývalé sušárny a skladu postavený v r. 1983-85 cca 2 km od Lubence, železobetonová výstuž, možnost vytápění topným olejem-nádrž na olej je instalována, soc. zařízení, vodovod,na pozemku je asi 30 skruží, možnost přikoupit vedlejší stavební pozemek. Objekt je v blízkosti plánovaného sjezdu z rychlostní komunikace R6 směr Podbořany.Vhodné jako skladovací haly. 

prodánoH L E D A T na mapě ČR